Jepet makina Golf6 2011 2.0 Rline automat me qera duke filluar nga 45 euro dita Tirana

Car Rental 03/10/2023 14:39 Post ID: 74655


Payment

45 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2011 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 491

⚡ Jepet makina Golf6 2011 2.0 Rline automat me qera duke filluar nga 45 euro dita ⚡

Golf6 2011 Rline me kambio automaike 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: