Jepet makina Benz C-class me qera duke filluar nga 30 euro dita Tirana

Car Rental 10/11/2023 15:51 Post ID: 64468


Payment

30 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2006 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 2362

Jepet makina me qera duke filluar nga 30 euro dita

◼Mercedes-Benz C-class avangarde , 2.2 nafte ekonomik ne konsum , Kambio automatike

◼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.