Jepet makina Volkswagen Jetta me qera duke filluar nga 35 euro dita Tirana

Car Rental 27/11/2023 13:05 Post ID: 64083


Payment

35 Euro

✴ Minimum bookings 2 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2013 , Fuel gasolinee-gaz
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 4856

🔹Jepet makina me qera duke filluar nga 35 euro dita.

◼Volkswagen Jetta, Automatik, Benzine-Gaz, Viti 2013

◼Cmimi i makines ndryshon  ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.