Jepet Furgon me qera duke filluar nga 80 euro/dita Tirana

Car Rental 07/06/2024 21:56 Post ID: 62499


Payment

80 Euro

✴ Minimum bookings 5 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Van Hyundai, Year 2010 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Tirane, Albania - Maps
Reads 3434

🚐Jepet Furgoni  me qera duke filluar nga 80 euro dita

Marka Hyundai, Viti 2010, 8+1 vende, kambio manuale, 2.5 diesel

Cmimi i furgonit ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Customer Review 0