Oferta Dhjetorit: Me qera Audi A6 duke filluar nga 60 euro dita Tirana

Car Rental 28/11/2023 13:53 Post ID: 192618


Payment

60 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Audi, Year 2013 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Rinas/Tirana Airport
Address Rinas, Tirane, Shqiperia - Maps
Reads 392

📢 Jepet me qera makina Audi A6 duke filluar nga 60 euro dita

🚗Audi A6 3.0 Nafte  

🎡 Kambio Automat

🔓 Viti i prodhimit 2013

💰 Cmimi duke filluar nga 60 euro dita

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, Fier - Vlore - Berat, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!