Jepet me qera Mercedes Benz A class duke filluar nga 25 euro dita Tirana

Car Rental 23/10/2023 13:43 Post ID: 173808


Payment

25 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2009 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 641

Jepet me qera Mercedes Benz A class (cmimi i diskutueshem)

🚘 Mercedes Benz A class

💥 Vitprodhim: 2009

Motorri: 1.9 Diessel

🚗 Ngjyra: Gri

Kambio Automatike

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

⏩5 vendeshe

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!