Jepet me qera Volkswagen Jetta duke filluar nga 25 euro dita Tirana

Car Rental 25/11/2023 13:30 Post ID: 173564


Payment

25 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2012 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 110,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 2937

Jepet me qera Volkswagen Jetta (cmimi i diskutushem)

🚘 Volkswagen Jetta

💥 Vitprodhim: 2012

⛽ Motorri: 1.6 Diessel

🚗 Ngjyra: e zeze

✨ Kambio Automatike

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

⏩5 vendeshe

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!