Jepet Makine Audi A6 me qera Tirana

Car Rental 20/11/2023 19:46 Post ID: 170365


Payment

50 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2013 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rinas Tirane - Maps
Reads 390

📢 Jepet me qera Audi a6:

⌛ Viti: 2016

🗜 Motorri: Nafte 3,0

⚙ Transmisioni: 
Automatik

💥Rezervoni mbi 3 dite

📍Ofrojme sherbime ne Rinas Airport

📲Per udhetime sa me komode dhe te rehatshme mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp