Cars for sale in Tirana, Fiat, 2018 Benzine,Kambio Manual Payment 14,000 Euro. Tirana

Cars for sale 18/11/2023 13:22 Post ID: 197175


Payment

14,000 Euro

Brand Van Fiat, Year 2018 , Fuel gasoline
Transmission Manual
Kilometers 90,000 Km
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga e Barrikadave Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 35

Makina ka liber sherbimesh dhe kilometra te garantuara. Ne cmim nuk perfshihet dogana. Shteti i origjines Belgjike. Cmimi pak i negociueshem