Cars for sale in Tirana, Volkswagen, 2015 Diesel,Kambio Automatik Payment 14,200 Euro. Tirana

Cars for sale 19/11/2023 08:14 Post ID: 197165


Payment

14,200 Euro

Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2015 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 90,000 Km
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga 5 Maji Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 106

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI
Viti: 2015
-4 Motion
-MOTORR 2.0 TDI
-Kambio AUTOMATIKE
-FENERET INTELLIGENT LED
-AUTO HOLD
-ECO START/STOP
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH VW
-KOMANDA NE TIMON
-SISTEM AUDIO DYNAUDIO
- SEDILJET ME NGROHJE PARA
-KLIMA ME 2 ZONA
-SENSORE PARKIMI
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-KAMERA PARKIMI
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre
-E SAPOARDHUR