Cars for sale in Durres, Ford, 2009 gasoline-gas,Kambio Manual Payment 4,300 Euro. Durres

Cars for sale 17/11/2023 15:14 Post ID: 196942


Payment

4,300 Euro

Brand Car-vehicles Ford, Year 2009 , Fuel gasolinee-gaz
Transmission Manual
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Durres - Plepa
Address Shetitorja e Plazhit Durres,Shqiperia - Maps
Reads 86

Shitet Ford Focus
Karburanti Benzin-Gaz 1.6
Viti 2009
Kambio Manuale
Kilometra 196320
Sensor parkimi
Xhama te zinj me leje
Ne gjendje te mire motorike dhe gjenrike
E gatshme per cdo prove
Vendodhja Durres
Cmimi 4300 euro