Cars for sale in Tirana, Audi, 2015 Diesel,Kambio Steptronic-Tiptronic Payment 13,899 Euro. Tirana

Cars for sale 18/11/2023 13:22 Post ID: 196207


Payment

13,899 Euro

Brand Car-vehicles Audi, Year 2015 , Fuel diesel
Transmission Steptronic-Tiptronic
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Kodra e Diellit Farke,Shqiperia - Maps
Reads 87

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Dizel / Naftë
Targa: Të huaja
Gjendje: I përdorur - Si i ri
Struktura e veturës: Sedan
Ngjyra: Gri
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Përshkrimi:
Audi A6 Quatro
Viti prodhimit 2015
Forca motorrike 3.0
Karburanti nafte
Kilometra: 175000
Dogana e paguar
Difuzor tipi ri

Opsione shtese: Tip Top
Start-stop engine
Auto start /stop ( fiket ne trafik )
Driving Mode Select ( Eco Normal Sport ) Individual
Key Less- Go
Baxha Xhami
Sallon lekure super i paster
Navigator
Ambient light
Sensor parkimi 360°
Pasqyra elektrike me palosje
Pasqyra Anti verbuese
Klima 2 Zona
Radio cd bluetooth aux
Cruise Control
Limitator Shpejtesie
Komanda ne timon
Timon Memory
Fener dhe stopa Full Led
Esp Abs Tcr cdo opsion sigurie
Xhamat e zi


Cmimi 13900💶 《 》Kontakt
Çmimi: 13 899 EUR