Cars for sale in Saranda, Honda, 2007 Benzine,Kambio Automatik Payment 13,000 Euro. Saranda

Cars for sale 18/11/2023 13:23 Post ID: 196206


Payment

13,000 Euro

Brand SUV Honda, Year 2007 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Saranda - Kodra
Address Rruga Onhezmi ,Shqiperia - Maps
Reads 102

Shitet honda Ridgeline,benzine 3.5 e sapo ardhur nga usa dhe me dogane te paguar.ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike gati per targim.