Cars for sale in Tirana, Audi, 2014 Diesel,Kambio Manual Payment 10,000 Euro. Tirana

Cars for sale 14/11/2023 11:59 Post ID: 195438


Payment

10,000 Euro

Brand Car-vehicles Audi, Year 2014 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Barrikadat - Maps
Reads 109

Publikuar: Nën 14 2023 11:48
Shitet-Audi-A3-2014-1-6-Tdi-Sport-Back
Shitet Audi A3 2014 1.6 Tdi Sport Back
10 000EUR
Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2014 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 190 000 - 199 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Njoftim nga: Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Bardhë Prodhuesi:Audi Modeli:A3 Dërgesat e MerrJep
Makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera .
*kamio manuale 6+R
*197000 km origjinale
*Start-Stop Eco Pro
*Kompjuter Bordi - 2 celsa
*Klima - Pasqyrat me palosje
*Sensor Parkimi para - mbrapa
* Dogane dhe letra te paguara der ne korrik 2024.

Makina eshte shume ekonomike dhe e shpejte .