Cars for sale in Tirana, Audi, 2012 Benzine,Kambio Automatik Payment 17,000 Euro. Tirana

Cars for sale 14/11/2023 18:43 Post ID: 194724


Payment

17,000 Euro

Brand Car-vehicles Audi, Year 2012 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 97

🚗 Shitet makina AUDI A8 2012

⏳ AUDI A8 Automat

⛽ 4.2 Benzine

🚗 Opsionet : 

💺 SEDILJE me Memorje / Ngrohje / Ftohje / Masazh

💡 Interior Led me 3 ngjyra nga fabrika 

📷 Pasqyra eletrike / palosje

👉 Bagazhi me hapje automatike ( hapet me levizjen e kembes )

📃 Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe

🔧 222,000 km

💰💸 Cmimi 17,000 euro (i diskutueshem)

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !