Cars for sale in Tirana, Volkswagen, 2010 Diesel,Kambio Automatik Payment 7,500 Euro. Tirana

Cars for sale 18/11/2023 13:20 Post ID: 194133


Payment

7,500 Euro

Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2010 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Kashar,Shqiperia - Maps
Reads 176

SHITE GOLF 6, VITI 2010
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOHE, DHE SHUM PAK E PERDORUR NE SHQIPERI,
E GATHSME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR