Cars for sale in Tirana, Ford, 2012 Benzine,Kambio Automatik Payment 5,900 Euro. Tirana

Cars for sale 01/12/2023 19:57 Post ID: 189755


Payment

5,900 Euro

Brand Car-vehicles Ford, Year 2012 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Teodor Keko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 331

🚗 Shitet makina Ford Fiesta 2012

⏳ Ford Fiesta Automat

⛽ 1.6 SE

🚗 Opsionet : Clima, Pilot Automatic, Cd, FM, Aux, Bluetooth !

🚘 Led Interior 7 Ngjyra Fabrike

📃 Dogana e paguar 

🔧 183,300 km

💰💸 Cmimi 5,900 euro (i diskutueshem)

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !