Cars for sale in Tirana, Mercedes-Benz, 2014 Benzine,Kambio Automatik Payment 59,999 Euro. Tirana

Cars for sale 24/11/2023 12:08 Post ID: 187902


Payment

59,999 Euro

Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2014 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Nela 6, Yzberisht, Tirane, Shqiperia - Maps
Reads 291

🚗 Shitet makina Mercedes Benz S63

🥇 Mercedes Benz S class S63 AMG V8-Biturbo

✨Designo Edition 

⛽ S63 ⏩ 585 HP

🔐 Viti 2014, Look 2020

🚗 Opsionet : Burmaster Sounds, Kamera 360°, 4x Ngrohje/Ftohje, 3x TV, Sendilje me masazh, Night Vision, FULL OPTIONS

📝 Te gjitha sherbimet e bera

📑 Me dogane te paguar

🔧 194,000 km

💰 Cmimi : 59,999 euro i diskutueshem

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📍 Adresa: Tirane, Shqiperia

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !