Cars for sale in Tirana, Fiat, 2015 Diesel,Kambio Automatik Payment 13,000 Euro. Tirana

Cars for sale 22/11/2023 14:11 Post ID: 187021


Payment

13,000 Euro

Brand Car-vehicles Fiat, Year 2015 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 110,000 Km
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Mine Peza Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 405

🚗 Shitet makina Fiat 500X 2015

⏳ Fiat 500X Automat

⛽ 2.0 Nafte

🚗 Opsionet : Bluetooth , Sensor para mbrapa, Ekran me te prekur, Kondicioner, Sedilje ngrohje !

📃 Letrat e makines deri ne Qershor 2024, makina eshte Full Kasko

🔧 111,000 km

💰💸 Cmimi 13,000 euro (i diskutueshem)

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !