Cars for sale in Tirana, Mercedes-Benz, 2015 Diesel,Kambio Automatik Payment 19,000 Euro. Tirana

Cars for sale 21/11/2023 15:38 Post ID: 186896


Payment

19,000 Euro

Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2015 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 518

🚗 Shitet makina Mercedes Benz CLS 2015

⏳ Mercedes Benz CLS 250 CDI

⛽ 2.2 Nafte

🚗 Opsionet : Baxho , Bluetooth , Sensor parkimi , Sensor Blindspot , Stopa Dynamic , Navi , Sedilje ngrohje para mbrapa !

📝 Dogana e PA-paguar

🔧 175,000 km

🥇 Pa takse luksi, gati per targa

💰 Cmimi : 19,000 euro (i diskutueshem)

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📍 Adresa: Tirane, Shqiperia

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !