Cars for sale in Tirana, Volkswagen, 2012 gasoline-gas,Kambio Automatik Payment 9,700 Euro. Tirana

Cars for sale 22/11/2023 20:03 Post ID: 186812


Payment

9,700 Euro

Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2012 , Fuel gasolinee-gaz
Transmission Automatik
Kilometers 250,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 322

Shitet Volkswagen Passat 2.5 benzin-gaz

Viti: 2012

Kilometra: 226 000 km

Motorr: 2.5 

Karburanti: Benzine - Gaz

✅Baxho xhami

✅Sedilje lekure e zeze

✅Navigator i madh

✅Goma te reja 2023, Gjendja 10/10

✅Sedilje me ngrohje para

✅Bluetooth

✅Aux

✅Klima bizonale elektronike

✅Xhamat e zinj mbrapa 90%

✅Kamio automatike DSG

✅Komanda ne timon 

✅Sedilje elektrike

✅Disqe 18 Rline 

✅Sensor Parkimi

✅2 Celsa 

✅Pilot Automatik etj

🔩 Impianti i sapo montuar me vlere 1000 💶 euro me 5 vite  garanci !

💰💸 Cmimi 9700 euro (i diskutueshem)

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj, mbajtur ne garazh dhe cdo sherbim i bere ne kohe .

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !