Cars for sale in Tirana, Tjeter, 2014 Diesel,Kambio Automatik Payment 15,000 Euro. Tirana

Cars for sale 14/11/2023 19:16 Post ID: 184484


Payment

15,000 Euro

Brand Car-vehicles Tjeter, Year 2014 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 250,000 Km
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 612

Okazion!
Mercedes-Benz E class 250 viti 2014,

Makina eshte ngjyra e zeze , xhama te zinj pas , tapiceria dhe sedilet e zeza me levizje elektrike, sedilet me ngrohje para pas, klima para pas ne te gjithe makinen, ndriçim i brendshem, makina eshte e gjitha panoramike, marshat ne timon, kambio automatike dhe marsha formula uno, kamera parkimi, sensore parkimi, makina eshte me opsion vete perkim, makina fiket dhe ndizet ne semafor , start stop me buton.

Makina eshte shume e paster dhe shume e bukur, letrat deri ne gusht 2024.


Cmimi okazion