Cars for sale in Tirana, Audi, 2009 Diesel,Kambio Automatik Payment 9,150 Euro. Tirana

Cars for sale 07/12/2023 10:20 Post ID: 168142


Payment

9,150 Euro

Brand Car-vehicles Audi, Year 2009 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 200,000 Km
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Hiqmet Buzi Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 112

Shitet Audi A6 2009 3.0 TDI Quattro, 227.000 km, full option, kambio automatike, sedilje lekure, klima, marshe ne timon F1, navi. Makina eshte shume e paster dhe me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Ka ardhur nga Gjermania dhe i ka km origjinale. Cmimi i diskutueshem