Jepet me qera makina Audi A5 duke filluar nga 40 euro dita Tirana

Car Rental 19/11/2023 09:13 Post ID: 96496


Payment

40 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2012 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 90,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Maps
Reads 1504

📢 Jepet me qera makina Audi A5 duke filluar nga 40 euro dita

🚗 Audi A5 2.0 Diessel

🎡 Kambio Manual

🔓 Viti i prodhimit 2012

💰 Cmimi duke filluar nga 40 euro dita

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!