Jepet me qera Golf 6 duke filluar nga 40 euro dita Tirana

Car Rental 12/04/2023 15:02 Post ID: 83252


Payment

40 Euro

✴ Minimum bookings 4 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2012 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Maps
Reads 672

💥Jepet me qera Golf 6 duke filluar nga 40 euro dita 💥
 
🔺Viti 2012

🔺 Kambio Automatike

🔺 2.0 Nafte

💸 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp:

#volkswagen_golf_6 #golf_me_qera #rent_a_car_in_albania #car_for_rental_in_albania_price 

#noleggio_auto_in_Albania_economico #noleggio_auto_in_albania_campania