Makine me qera familjare Wolkswagen Touran 6+1 duke filluar nga 35 euro dita Tirana

Car Rental 26/11/2023 19:18 Post ID: 82993


Payment

35 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Van Volkswagen, Year 2011 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Rruga Thoma Koxhaj, Tirana, Albania - Maps
Reads 825

🚗 Makine me qera familjare Wolkswagen Touran 6+1 duke filluar nga 35 euro dita 

◼ Kambio Automatike , shume e rehatshme per udhetime te gjata

◼ 1.6 Nafte , ekonomike ne konsum 

◼ Viti 2011

💰 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: