Makina me qera SUV 7 vende Mercedes Benz GL Me Qera Duke Filluar Nga 50 euro dita. Tirana

Car Rental 02/12/2023 18:05 Post ID: 50877


Payment

50 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand SUV Mercedes-Benz, Year 2010 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 110,000 Km
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Lumi lana - Maps
Reads 1191

Makina me qera SUV  7 vende Mercedes Benz GL

Jepet makina me qera duke filluar nga 50  euro dita.

◼Mercedes Benz GL automatik 320 bluetec nafte, viti 2010, 6+1 vende

◼Cmimi i makines ndryshon ne baz te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📳Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.