Jepet me qera Audi A5 duke filluar nga 50 euro dita Tirana

Car Rental 29/11/2023 16:02 Post ID: 197661


Payment

50 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2013 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Brryli
Address Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 287

📢 Jepet me qera makina Audi A5 duke filluar nga 50 euro dita

🚗Audi A5,  2.0 Nafte  

🎡 Kambio Automat

🔓 Viti i prodhimit 2013

💰 Cmimi duke filluar nga 50 euro dita

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!