Jepet me qera G Class AMG duke filluar nga 300 euro dita Tirana

Car Rental 06/12/2023 20:38 Post ID: 191338


Payment

300 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand SUV Mercedes-Benz, Year 2015 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 30,000 Km
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga Mine Peza Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 692

📢 Jepet me qera makina lux Mercedes Benz G Class AMG duke filluar nga 300 euro dita

🚗 Mercedes Benz G Class AMG

⛽ Benzin, 6.3 AMG origjinale

🎡 Viti prodhimit 2005  look 2015, Automatike

💰 Cmimi duke filluar nga 300 euro dita

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni Ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !