Jepet me qera makina Audi A3 duke filluar nga 30 euro dita Tirana

Car Rental 06/12/2023 16:42 Post ID: 137217


Payment

30 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Audi, Year 2011 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 130,000 Km
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 4769

📢 Jepet me qera makina Audi A3 duke filluar nga 30 euro dita

🚗 Audi A3

🔓 Viti prodhimit 2011 1.4 Benzine

🎡 Kambio Automatike

💰 Cmimi duke filluar nga 30 euro dita

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni Ne Tirane ose Rinas (pa kosto), ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !