Jepet me qera Makina Audi A3 duke filluar me nga 25 euro ne dite Tirana

Car Rental 21/09/2023 13:12 Post ID: 114457


Payment

25 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Audi, Year 2007 , Fuel diesel
Transmission Manual
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 540

Ā šŸ“¢ Jepet me qera Makina Audi A3 duke filluar me nga 25 euro ne diteĀ 

šŸš—Makina AudiĀ Audi A3 , 2.0 DiesselĀ 

Ā šŸ”’Viti i prodhimitĀ  , 2007

šŸ”§ Kambio Manuale

šŸ’øCmimi duke filluar nga 25 euro ne dite

šŸ“ŒRezervoni duke filluar nga 3 dite e siperĀ 

šŸ“Makinen mund ta merrni ne Tirane , ne Rinas ne varesi te rezervimit mund tua sjellim dhe ne destinacione te tjeraĀ 

šŸ“²šŸ“žPer rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!Ā