Jepet me qera makina Golf 7 duke filluar nga 30 euro dita Tirana

Car Rental 06/12/2023 19:22 Post ID: 105718


Payment

30 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel International trips abroad
Brand Car-vehicles Volkswagen, Year 2014 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 70,000 Km
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Maps
Reads 4271

⏩ Jepet me qera (cmimi i diskutushem)

🚘 Volkswagen Golf 7

💥 Vitprodhim: 2014

⛽ Motorri: 1.2  Benzine

🚗 Ngjyra: Gri

✨ Kambio Automatike

✔️ Rezervoni mbi 3 dite 

⏩5 vendeshe

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!