Shitet, Apartament 1+1, Garden Residence Turdiu, Tirane, 1000Euro m2 , ID PRO26071(2) Tirane

Shtepi ne shitje 25/01/2023 16:26 Post ID: 69538


Pagesa 78,020 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, Pa mobiluar   
Siperfaqa neto 78.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 8 me 2 Ashensor
Invest Mund te jepet me qera mujore rreth: 330 Euro
Distanca 1.29 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Ish Fusha e Aviacionit - Harta
Lexime 2219

Disponojme apartament 1+1 në shitje, të pozicionuar te Garden Residence Turdiu.
Informacion mbi opsionet:
• Siperfaqe apartamenti : 78.02m2
• Kati 8 banim
Organizimi i brendshëm:
• Dhomë ndënjie
• Dhomë gjumi
• Tualet
• Ballkon
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i ri
• Kubatura të rregullta
• Të ekspozuara ndaj dritës natyrale te diellit
• Punime cilësore të një standarti europian
• Sistem chiller të shtrirë në çdo ambjent.
• Fasade e një cilësie të lartë e cila ruan temperaturën konstante në ambjentet e brendshme
• Sistem hidraulik edhe elektrik të markave me cilësore në treg, distanciator për te minimizuar të gjitha zhurmat nga lart poshtë, ndarja e mureve me lesh guri edhe vetrata të brendshme dopio xham me gaz argon për të minimizuar nga zhurmë apo grasi nga jashtë brenda.
Zona në të cilën ndodhen opsionet është e preferuar me banim, kompleksi është më i riu në zonë dhe ofron një standart të lartë jetese, organizim bashkëkohor dhe cilësi e lartë ndërtimi.


Për vizitë pronë na kontakto!