Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 139,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 04/12/2023 14:52 Post ID: 176117


Pagesa

139,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 117.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 574 Euro
Distanca 2.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Rruga Dritan Hoxha Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 75

Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek Akses Tirana prane Casa Italia. Ndertim dhe kompleks bashkekohor. Nderthurje fantastike e hapesirave te banimi dhe atyre te biznesit. Hapesira te gjelberuara. Hapesire e mireorganizuar dhe kubature e rregullt. Organizohet nga- sallon ndenjie+kuzhine gatimi; -korridor; -dhome gjumi+tualet; -dhome gjumi; -tualet; -2 ballkone. Vendparkimi i perfshire ne cmim. Zona po zhvillohet vrullshem vitet e fundit dhe plani iri urbanistik ka rritur ndjeshem vemendjen drejt saj. Lehtesisht e aksesueshme. CMIM OKAZION!!!