Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 79,500 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2023 22:23 Post ID: 175941


Pagesa

79,500 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 106.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 290 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Univers City - Harta
Lexime 92

Shitet Apartament 2+1.
📍Adresa: Kompleksi Univers City

Më shumë informacion mbi pronën:

▪️ Sipërfaqe totale: 105.99 m2.
▪️ Kati 8.
▪️ Orientim Bilateral,Jug-Lindje-Veri-Perendim.
▪️ Me ashensor.

Detaje te tjera rreth prones:

▪️ Ne faze perfundimi
▪️ Apartamenti ndodhet ne proces Hipotekimi.
▪️ Ndërtim cilësor.

🌆 Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

💸 Cmimi : 79500 Euro.

📲Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !


Cel. : +