Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 185,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 04/12/2023 09:23 Post ID: 173227

Pagesa

185,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 125.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 764 Euro
Distanca 3.04 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Rruga Sauku Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 420
File list: Screenshot-2023-09-13-at-15.36.21.png,

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit (bruto) 124.9m2
• Sipërfaqja e apartamentit (neto) :100.6 m2
• Kati 3 i fundit

Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje
• Ambjent gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
Detaje të tjera:
• Ndërtim i ri, Ne faze Tulle
• Me ashensor
• Apartamenti ndodhet në një zonë tepër e preferuar e cila të ofron qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe të gjitha facilitetet e nevojshme.
•Orientim Lindje-Perendim

Për ta vizituar na kontaktoni.