Shtepi ne shitje Apartament ne Pogradec, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 85,000 Euro. Pogradec

Shtepi ne shitje 17/07/2023 12:35 Post ID: 155526


Pagesa

85,000 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 140.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 345 Euro
Qyteti - Zona Pogradec - Qender
Adresa 1 qershori - Harta
Lexime 98

Apartamenti ka një sipërfaqe 140 m² (neto) kt 3 - të banim, pozicionim jug/ lindje, pallati nuk disponon ashensor.
▪︎ I përbëre nga sallon ndenje i madh & ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone si dhe 2 tualete. Apartamenti shitet i mobiluar, ç'do ambjent është i sjtruar me parket, 1 ballkon i mbyllur me dural, i kthyer në ambjent gatimi të dytë.