Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 119,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 10/07/2023 10:28 Post ID: 152779


Pagesa

119,000 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 79.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 616 Euro
Distanca 0.42 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 229

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe bruto: 78.9 m2,
Ndodhet ne katin e 3-te.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
1 Dhome gjumi,
1 Korridor shperndares,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartameti jepet i mobiluar, totalisht i investuar, duke filluar nga instalimet hidraulike multistrat italiane dhe elektrike, parket AC5, dopio xham etj...
Ndodhet ne nje pallat me ashensor, i mireadministruar.
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi: 119.000 EURO.
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!