Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 155,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 15/06/2023 14:08 Post ID: 144491


Pagesa

155,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 103.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 624 Euro
Distanca 125.67 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Vasil Shanto ,Shqiperia - Harta
Lexime 16

Informacion mbi pronen:
-Siperfaqe bruto: 103.18 m2
-Kati i 4-te banim.

Organizimi:
-Sallon+Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-1 Korridor shperndares
-1 Tualet.
-1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Pallat i ri, me ashensor.
Shitet i mobiluar.
Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ka akses te menjehershem me qendren.

Cmimi i apartamentit: 155.000 Euro
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!