Shtepi ne shitje Apartament ne Durres, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 57,000 Euro. Durres

Shtepi ne shitje 04/06/2023 00:41 Post ID: 138457


Pagesa

57,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 99.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 231 Euro
Distanca 0.90 km nga qendra
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres,Shqiperia - Harta
Lexime 534

OKAZION!!!
Per muajin Qershor dhe Korrik
Shitet Apartament 2+1 🔐
Siperfaqja 📐 : 99.7m2
Vendndodhja 📍 : para KMY-se. Kati i 3- i banimit, me shkalle.
Cmimi 💵 : 57.000 Euro i diskutueshem
Per me shume , na kontaktoni