Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 79,050 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 04/05/2023 20:17 Post ID: 128694


Pagesa

79,050 Euro Zero Komision

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 93.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 327 Euro
Distanca 2.05 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astiri - Harta
Lexime 712

ARIA RESIDENCE‼️

Prane Vila L
Sip. te ndryshme
Orientim me drite natyrale
💶 850 euro / m2

👉1+1 me sip 69 m2, kati 3 58650 EURO
👉2+1 me sip 93 m2, kati 2 79050 EURO
👉3+1 me sip 117m2, kati 3 99450 EURO

Ne faze Ndertimi

Shiten me Post Parkim(Extra)

Ndertimi ka cilesi te larte dhe standarte bashkekohore te banimit,
Hapesira clodhese dhe e pozicionuar prane rrugeve kryesore.

⚜MUNDESI IDEALE PER BANIM !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.


in House Real Estate