Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 190,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 12/11/2023 19:01 Post ID: 124941


Pagesa

190,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 866 Euro
Distanca 2.26 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Selita e Vjeter Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 373

Shitet Apartament 2+2tualete(njeri me hidromasazh ,Brenda dhomes matrimoniale)+verande e shfrytezueshme
Siperfaqe neto 118m2, Siperfaqe bruto 130m2
Kat 2 banim, kompleks apartamentesh ne forme vilash,me administrim,parkim,kamera
Rr.Selite e Vjeter,100 Metra mbi Xhamine e Kopshtit Botanik
Shitet I mobiluar dhe investuar
Aktualisht ne marrdhenie qeraje 600 euro
Me hipoteke
Cmimi I shitjes 190 mije euro