Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 58,650 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 03/04/2023 21:21 Post ID: 116038


Pagesa

58,650 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 69.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 250 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Prane Vila L - Harta
Lexime 534

ARIA RESIDENCE

APARTAMENTE 1+1, 2+1, 3+1 NE SHITJE NE ASTIR

Prane Vila L
Sip. te ndryshme
Orientim me drite natyrale
850 euro / m2

1+1 me sip 69 m2, kati 3
2+1 me sip 93 m2, kati 2
3+1 me sip 117m2, kati 3

Ne faze Ndertimi

Shiten me Post Parkim(Extra)

Ndertimi ka cilesi te larte dhe standarte bashkekohore te banimit, me hapesira clodhese dhe e pozicionuar prane rrugeve kryesore.