Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 450 Euro. Tirane

Shtepi me qera 25/01/2023 15:34 Post ID: 98960


Pagesa

450 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 145,654 Euro
Distanca 1.48 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 16

🔻Jepet me qera apartament 2+1
📍 Rruga e kavajes delijorgji
🔹Pallat I ri
🔹Kati 4
🔹 Ashensor Po
🔹Siperfaqa : 90 m2


▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi
🔹Dhoma gjumi 2
🔹Tualete 2
🔹Ballkon 1

▫️Ofrohet
🔹mobiluar
🔹pllak
🔹Kondicioner po
🔹Ne gjendje te mir
🔹 Ka kubatur te rregullt

Cmimi: 450 Euro

1 qera + 1 garanci

[ID AXHVINA 3632]