Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 25/01/2023 15:29 Post ID: 98959


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 98,515 Euro
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9


📍Myslym Shyri
🔹Pallat ekzistues
🔹Kati 5
🔹 Ashensor jo
🔹Siperfaqa bruto: 60 m2

▫️Organizohet:
🔹️Sallon dhe ambjent gatimi
🔹Dhoma 1
🔹Tualete 1
🔹️Ballkone 1

▫️Ofrohet
🔹E mobiluar
🔹Parket jo
🔹️Pllake po
🔹️Kondicioner po
🔹Ne gjendje te mir
🔹 Ka kubatur te rregullt

Cmimi: 400 E . 1 qera 1 garanci

[ID SS 033]