Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane, 450eu/muaj. PRO29556 Tirane

Shtepi me qera 27/01/2023 09:08 Post ID: 98814


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 84.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Distanca 1.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania - Harta
Lexime 15

Disponojmë Apartament 2+1 për qera, i cili është i pozicionuar në Bulevardin Gjergj Fishta, pranë hotel Hilton!
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe e apartamentit: 84 m 2
• Kati 5
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti i ndenjies
• Ambienti i gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• Tualet
• Ballkon
Detaje të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Kondicioner në çdo ambient
• Apartamenti është i termoizoluar
• Ashensor
• Preferohen familjarë
Zonë e preferuar për banim dhe ofron të gjitha facilitetet : cerdhe, kopshte , shkolla dhe institucione.

Për të vizituar pronën na kontaktoni!