Shtepi me qera Penthose(kati i fundit panoramik) ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 600 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/03/2023 11:23 Post ID: 70090


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 141.00 m2 me 1 Tualete
Kati Penthose(kati i fundit panoramik) Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 166,045 Euro
Distanca 1.61 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Siri Kodra - Harta
Lexime 5283

Jepet me qera Apartament MODERN & I RI 2+1+Garazhd per 2 makina, pallat te ri, Midis ruges Siri Kodra dhe Selvis, prane Supermarket Xhangolli - TIRANE.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me 7 kate, me ashensor.

Zona perreth ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per te jetuar , supermarket , farmaci , bare , qendra shendetesore , stacion autobuzi vetem pak metra larg .

Eshte ideal per nje cift ose nje familje prej 4 - 7 persona.

Mund te vizitohet cdo dite duke rezervuar nje takim.

• Mobilim i ri & MODERN
• Siperfaqe 141m2
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualete
• Air Conditioner
• 2 Ballkone
• Ashensor
• Arredim i ri
• Oxhak Funksional
• Garazhd Personal kat -1 per 2 makina

Cmimi 600€/muaj

Per me shume informacion
kontaktoni
Watsapp | Telefon📞 | E-mail