Shtepi me qera ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 700 Euro. Tirane

Shtepi me qera 25/07/2023 13:41 Post ID: 58437


Pagesa

700 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 7 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 182,783 Euro
Distanca 2.87 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 11662

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në Unazën e Re, Kompleksi Sima-COM.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7
• Sipërfaqja e apartamentit 129.97 m2.

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete me dritare.
• 2 Ballkone
• Totalisht e investuar.

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni.