Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 30,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 24/09/2023 17:42 Post ID: 174980


Pagesa

30,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 56,241 Euro
Distanca 26.89 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga ura - Harta
Lexime 408

Jemi 2 vajza ,kerkojme dhe 2 vajza te tjera per ndarje qeraje. Shtepia ndodhet tek komisariati nr 4,fundi i rruges se dibres. Qeraja total e shtepise eshte 30.000 leke ( 7500 leke te reja personi ) . Shtepia eshte 2+1 ,hyrje me vete , kati i dyte.