Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 700 Euro. Tirane

Shtepi me qera 18/10/2023 11:05 Post ID: 174566


Pagesa

700 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 185,892 Euro
Distanca 1.64 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Arben Broci Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 28

Tek Qyteti Studenti Rruga Arben Broci ,jepet me qera
kati i III-te  i nje vile me siperfaqe 110  m2, 3+1 i mobiluar  ne menyre bashkekohore dhe  organizohet ne ambient ndenje e  gatimi ,3 dhoma gjumi, 1  tualet 
dhe 1 ballkon  .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per
kontrate 1 vjeçare .

Çmimi  700 €uro

 Per nje informacion me te detajuar dhe nje
vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE